MyBridge
MyBridge

Raktársegéd

munkatársat keresünk

Azonosító: raktársegéd XIII

Leírás

Raktársegédet keresünk a XIII. kerületbe

Közétkeztető cégünk teljes munkaidős raktársegéd munkatársat keres.

Feladatok:
beérkezett áru átvétele (minőségi , mennyiségi ellenőrzése), szakosított tárolása
naponta a nyersanyag kiszabat alapján az árukészlet kiadása a főzőkonyhára FIFO elv alapján.
raktári készlet , eszközök és gépek felügyelete, tisztán tartása
raktár és a kapcsolódó helyiségek tisztán tartása
rendszeres leltárazás, készletfigyelés
egyéb árukezeléshez kapcsolódó feladatok elvégzése

Miért válassz minket?
Étkezés biztosítása, 2 adag étel térítésmentes hazavitele (havi kb. 30.000 forint értékben)
Vidéki utazási költségtérítés
Nyáron egy hónap fizetett szabadság
Szabad hétvégék és ünnepnapok
Fix munkaidő túlóra nélkül
Korrekt munkakörülmények
Hosszútávú, stabil munkalehetőség
Kiszámítható, pontos bérezés

Elvárások:
jó kommunikációs képesség
teherbírás
megbízható, precíz munkavégzés
önállóan és csapatmunkában is jó működés

Munkaidő:
Hétfőtől péntekig: 5:00-13:20

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Érdeklődni/jelentkezni hétköznap 9:00-16:00 között a 06705264457 telefonszámon lehet, vagy küldje el elérhetőségét az  e-mail címre XIII. ker. raktáros jeligével. Mindenkit visszahívunk!

Az adatok kitöltése után nyomja meg a jelentkezem gombot.
Amennyiben kérdése van, írjon nekünk