MyBridge
MyBridge

Éjszakás takarítási csoportvezető

munkatársat keresünk

Azonosító: VIII. csoportvezető

Leírás

Takarítási csoportvezetőt keresünk a VIII. kerületbe!

Főbb feladatok, munkák:

  • munkavégzéshez előkészületek,
  • munkafolyamatok irányítása és ellenőrzése,
  • adminisztratív feladatok ellátása,
  • területi vezető munkájának segítése,
  • új kollégák betanítása,
  • takarítógép kezelése,
  • részvétel a takarításban.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Olyan csoportvezető kollégát keresünk, aki rendelkezik megfelelő tapasztalattal, munkájára és környezetére igényes, jó a problémamegoldó képessége és jó fizikummal rendelkezik.

Munkavégzés helye: VIII. Könyves Kálmán krt. 58-60.

Amit biztosítunk:

  • nettó 200.000 Ft/hó,
  • professzionális munkaeszközök,
  • kulturált munkakörnyezet,
  • családias csapat.

 Erkölcsi bizonyítvány szükséges!

Jelentkezni önéletrajzzal lehet a takaritasmunka@mybridge.hu e-mail címen, „MÁV csoportvezető” megjelöléssel vagy a +36 30 645 5464-es telefonszámon.

Az adatok kitöltése után nyomja meg a jelentkezem gombot.
Amennyiben kérdése van, írjon nekünk

Maximális méret: 1,00 MB