MyBridge
MyBridge

Bérszámfejtő-munkaügyes munkatárs

munkatársat keresünk

Azonosító: Bérszámfejtő-munkaügyes - Budapest

Leírás

BUDAPEST - BÉRSZÁMFEJTŐ-MUNKAÜGYES MUNKATÁRS (teljes munkaidő)

Létesítménygazdálkodási piacon 30 éves múlttal és országos hálózati lefedettséggel rendelkező, magyar tulajdonú, piacvezető megbízója számára munkatársat keres bérszámfejtő-munkaügyes pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Munkaviszony létesítésével (T1041, TMUNK), megszüntetésével kapcsolatos teljeskörű ügyintézés;
  • munkaszerződések, tájékoztatók, munkaköri leírások, dokumentumok készítése és változások lekövetése;
  • bérszámfejtési feladatok önálló ellátása;
  • havi számfejtések elvégzése;
  • havi bevallások, statisztikák elkészítése és leadása;
  • letiltások jogszabály szerinti levonása, kezelése;
  • kapcsolattartás és egyeztetés hivatalokkal (NAV, KSH, NEAK stb.);
  • jogszabályi megfelelőség biztosítása, szakmai ismeretek folyamatos szinten tartása és alkalmazása;
  • kapcsolattartás munkavállalókkal és társosztályokkal.

Elvárásaink:

  • Társadalombiztosítási és bérügyi szakelőadói képesítés;
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat;
  • átfogó Mt. ismeretek, illetve a kapcsolódó jogszabályok ismerete;
  • precíz, terhelhető és rugalmas személyiség;
  • felelősségteljes, határidő-érzékeny, megbízható munkavégzés;
  • önállóan és csapatban is jó teljesítmény;
  • jó kommunikációs készség;
  • magabiztos MS Office ismeretek (különösen Excel).

Mire számíthatsz?

  • Hosszú távú, biztos munkahelyre;
  • családias légkörre, támogató csapatra;
  • önálló, változatos feladatokra;
  • fejlődési, tanulási lehetőségre;
  • napi 8,5 órás munkaidőre;
  • autóval és tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető irodaházra (Budapest, XIV. kerület);
  • heti egy nap home office lehetőségre (próbaidő után);
  • céges rendezvényekre;
  • azonnali munkakezdésre.

Amennyiben magadra ismersz, küldd el hozzánk a pályázatodat! A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzod a palyazat@mybridge.hu e-mail címre várjuk.

Kizárólag a fizetési igénnyel ellátott pályázatokat tudjuk elfogadni!

A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését (Bérszámfejtő-munkaügyes munkatárs).

Az adatok kitöltése után nyomja meg a jelentkezem gombot.
Amennyiben kérdése van, írjon nekünk

Maximális méret: 1,00 MB