MyBridge
MyBridge

Kivitelezési műszaki előkészítő

munkatársat keresünk

Azonosító: Kivitelezési műszaki előkészítő

Leírás

Létesítménygazdálkodási piacon működő, közel 30 éves múlttal és országos hálózati lefedettséggel rendelkező, magyar tulajdonú megbízónk kivitelezési feladatainak elvégzésére

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok:

  • Kapcsolattartás partnerekkel, beszállítókkal;
  • beérkezett ajánlatok értékelése;
  • szerződések kezelése, nyomon követése;
  • kivitelezési munkák területi átvétele, eszközök biztosítása;
  • kivitelezési munkák szervezése, koordinálása, ellenőrzése;
  • építési projektek menedzselése, munkafolyamatok koordinálása;
  • projektek tervezése, költségkalkuláció készítése;
  • kimutatások készítése, adatbázisok/ nyilvántartások vezetése.

Amit várunk:

  • Középfokú műszaki végzettség (építész vagy gépész);
  • építőipari kivitelezések során szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat;
  • építőipari költségvetés készítő program ismerete (Terc);
  • „B” kategóriás jogosítvány;
  • nyitott, barátságos személyiség, jó kommunikációs készség;
  • önálló munkavégzés képessége, jó problémamegoldó és szervező készség.

Előny:

  • saját gépjármű (költségelszámolás megállapodás alapján).

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkahely;
  • versenyképes jövedelem;
  • jó munkahelyi légkör;
  • kötetlen munkaidő (a projekt határidejének figyelembevételével Te osztod be az idődet);
  • önálló, változatos feladatok;
  • szakmai és nyelvi képzések támogatása;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • céges rendezvények.

Munkavégzés helye:

  • elsősorban Budapest XIV. kerületében (központi irodaház), valamint Budapest további kerületeiben.

Amennyiben magadra ismersz, küldd el hozzánk a pályázatodat! A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzod a palyazat@mybridge.hu e-mail címre várjuk.

A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését (Műszaki előkészítő).

Az adatok kitöltése után nyomja meg a jelentkezem gombot.
Amennyiben kérdése van, írjon nekünk

Maximális méret: 1,00 MB