MyBridge
MyBridge

Gépész

munkatársat keresünk

Azonosító: gépész X.

Leírás

GÉPÉSZ Karbantartó

Létesítménygazdálkodási területen működő, közel 30 éves múlttal rendelkező partnerünk, a Future FM megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Gépész karbantartó

Főbb feladatok: épületgépészeti rendszerek működtetése (víz-, csatornahálózat, fűtési-hűtési rendszerek, légtechnikai rendszerek karbantartása, javítása), ügyfél hálózatból érkező gépészeti hibák javítása, ellenőrzések, esetenként részvétel átalakításokban.

Szakmai elvárások: víz-, gáz- központifűtés szerelő gépészeti képesítés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • létesítmény napi bejárása, beépített műszaki berendezések működésének ellenőrzése;
  • megelőző karbantartás terv szerinti elvégzése;
  • kisebb hibák javítása, (csepegések dugulások, elhárítása, zár javítás, stb.)
  • az elvégzett munkák adminisztrálása.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • azonnali kezdés;
  • ingatlan üzemeltetésben tapasztalat;
  • „B” kategóriás jogosítvány;
  • önálló feladatmegoldás.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem;
  • utazási támogatás;
  • cafeteria;
  • felső kategóriás szerszámok, és munkaruha;
  • jó munkahelyi légkör;
  • személyre szabott fejlesztési program (mesterképzések stb.);
  • munkatársi ajánlási bónusz.

Munkavégzés helye:

Budapest, 10. kerület. Tömegközlekedéssel és gépjárművel is könnyen megközelíthető.

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal a hr@mybridge.hu email címen „gépészkarbantartó” megjelöléssel.

Az adatok kitöltése után nyomja meg a jelentkezem gombot.
Amennyiben kérdése van, írjon nekünk

Maximális méret: 1,00 MB