MyBridge
MyBridge

Villanyszerelő

munkatársat keresünk

Azonosító: Villanyszerelő BP

Leírás

Villanyszerelő karbantartó állás

Létesítménygazdálkodási területen működő, közel 30 éves múlttal, valamint országos hálózati lefedettséggel rendelkező partnerünk a Future cégcsoport megbízásából munkatársat keres Budapest és környéki ingatlanok üzemeltetési feladatainak ellátására az alábbi pozícióba:

Villanyszerelő karbantartó.

Főbb feladatok: elektromos rendszerek karbantartása, ügyfél hálózatból érkező elektromos hibák javítása, ellenőrzések, esetenként részvétel átalakításokban.

Az álláshoz tartozó elvárások:
villanyszerelő vagy épületvillamossági technikum;
hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
precíz munkavégzés;
rugalmasság.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
azonnali kezdés;
ingatlan üzemeltetésben tapasztalat;
„B” kategóriás jogosítvány;
ÉVE, TV, VV jogosultság;
önálló feladatmegoldás.

Amit kínálunk:
versenyképes jövedelem;
utazási támogatás;
jó minőségű szerszámok;
jó munkahelyi légkör;
személyre szabott fejlesztési program (mesterképzések stb.);
munkatársi ajánlási bónusz.

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal a hr@mybridge.hu email címen "villanyszerelő BP" megjelöléssel.

Az adatok kitöltése után nyomja meg a jelentkezem gombot.
Amennyiben kérdése van, írjon nekünk

Maximális méret: 1,00 MB