MyBridge
MyBridge

Takarítási csoportvezető

munkatársat keresünk

Azonosító: X. kerület csoportvezető

Leírás

X. kerületbe takarításban jártas csoportvezetőt keresünk

X. kerületi területünkre jó fizikumú nappalos takarítási csoportvezetőt keresünk.

Olyan csoportvezető kollégát keresünk, aki rendelkezik megfelelő tapasztalattal, ismeri a takarítógépeket, munkájára és környezetére igényes, jó a koordinációs és problémamegoldó képessége.

Feladatok:

  • reggel az éjszakai takarítás ellenőrzése;
  • nappalos takarító Kollégák eligazítása, napi feladatok kiosztása;
  • időszakosan leltár készítése;
  • szabadságkiírás;
  • beosztások készítése;
  • területi vezető munkájának segítése;
  • új Kollégák betanítása;
  • amennyiben szükséges, esetenként takarításban való segédkezés.

Munkaidő: hétfőtől-péntekig 07:00-15:00 (nyáron 6:00-14:00)

Amit biztosítunk:

  • nettó 180.000 + munkatársi ajánlási bónusz,
  • professzionális munkaeszközök,
  • kulturált munkakörnyezet,
  • családias csapat.

Munkavégzés helye: X. kerület, BKV-val és autóval is jól megközelíthető.

Ha szeretnél jelentkezni az állásra, akkor küldd el önéletrajzodat a takaritasmunka@mybridge.hu e-mail címre „X. kerület csoportvezető” megjegyzéssel.

Az adatok kitöltése után nyomja meg a jelentkezem gombot.
Amennyiben kérdése van, írjon nekünk

Maximális méret: 1,00 MB