MyBridge
MyBridge

Tehergépjármű ellenőr

munkatársat keresünk

Azonosító: Tehergépjármű ellenőr

Leírás

Tehergépjármű ellenőr kollégát keresünk Jászfényszaruba

Területbővítés miatt olyan új kolléga jelentkezését várjuk, aki rendelkezik érvényes vagyonőri engedéllyel és különbözeti vizsgával, tapasztalattal és igényes munkájára. Fontos, hogy jó fizikummal rendelkezzen.

12 és/vagy 24 órás munkaidő mellett ellenőrzési feladatok ellátása, illetve gépjárművek ki- és beléptetése történik a munkavégzés során.

Amit biztosítunk új kollégánk számára:

  • bejelentett, hosszú távú munkalehetőség,
  • kiemelkedő órabér,
  • kényelmes munkaruha,
  • fiatalos, családias munkakörnyezet,
  • ajánlási bónusz.

Ha szeretnél egy hosszú távú biztos munkahelyet, akkor nálunk a helyed! Küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a vagyonormunka@mybridge.hu email címre. A megjegyzésben tüntesd fel: „Tehergépjármű ellenőr”.

Az adatok kitöltése után nyomja meg a jelentkezem gombot.
Amennyiben kérdése van, írjon nekünk

Maximális méret: 1,00 MB