MyBridge
MyBridge

Útfelület-, útburkolat karbantartó

munkatársat keresünk

Azonosító: útfelület

Leírás

Munkatársat keresünk útfelület-, útburkolat karbantartó pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

Létesítménygazdálkodási piacon működő, közel 30 éves múlttal rendelkező megbízónk a Future számára a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér területére Útfelület, útburkolat karbantartó munkatársat keresünk.

Feladatok:

A repülőtér burkolt felületeinek és tartozékainak karbantartása, kátyúk, repedések, betonkitörések szakszerű javítása, burkolati jelek ellenőrzése, szükség szerinti újra festése, közlekedési táblák karbantartása és javítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • erkölcsi bizonyítvány
    • "B” kategóriás jogosítvány (LEVEL 3-as belső jogosítvány megszerzésének vállalása)
    • házi készenlét vállalása
    • 1-3 év építőiparban, lehetőleg útépítésben szerzett tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • szakirányú műszaki végzettség
    • számítógép felhasználói szintű ismerete
    • repülőtéri helyismeret
    • a különböző útburkolatok festéséhez, javításához használt gépek kezelésének ismerete (önjáró festőgép, kézi festőgép, lapvibrátor, bontókalapácsok stb.)

Amit kínálunk:

      • jó munkahelyi légkör
      • kiemelkedő bérezés
      • próbaidő után cafetéria rendszer
      • hosszú távú, biztos munkahely
      • vidékről utazási költségtérítés
      • folyamatos szakmai továbbképzés és képzések támogatása

Munkavégzés helye: BUD Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

Munkaidő: H-P, 7:00-15:30

Jelentkezni a muszakimunka@mybridge.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet. Megjegyzésben tüntessék fel, hogy "útfelület".

Az adatok kitöltése után nyomja meg a jelentkezem gombot.
Amennyiben kérdése van, írjon nekünk

Maximális méret: 1,00 MB