MyBridge
MyBridge

Részmunkaidős takarító

munkatársat keresünk

Azonosító: Taksony

Leírás

Takarítót keresünk Taksonyba!

Azonnali kezdéssel részmunkaidős takarító munkatársat keresünk Taksonyba.

Olyan takarító hölgyet keresünk, aki munkájára és környezetére egyaránt igényes, takarítói tapasztalatokkal rendelkezik, nem ijed meg a gépi és kézi takarítástól, leginkább helyi lakos.

Napi feladatok: porszívózás, felmosás, gépi és kézi takarítás, mosogatógép bepakolása és elindítása, leszemetelés, WC tisztántartása.

Munkaidő hétfőtől- péntekig 18:00-tól-00:00-ig.

Amit biztosítunk:

  • bejelentett hosszú távú munkalehetőség;
  • havi nettó 142.00Ft+ munkatársi ajánlási bónusz;
  • munkaruha és eszközök.

Jelentkezni az állásra pár mondatos bemutatkozó levéllel és telefonos elérhetőséggel lehet a takaritasmunka@mybridge.hu megjegyzésbe Taksony.

Az adatok kitöltése után nyomja meg a jelentkezem gombot.
Amennyiben kérdése van, írjon nekünk

Maximális méret: 1,00 MB