MyBridge
MyBridge

Kertész segédmunkás

munkatársat keresünk

Azonosító: Kertész segédmunkás Szeged

Leírás

KERTÉSZ SEGÉDMUNKÁS

Létesítményüzemeltetési piacon működő, közel 30 éves múlttal rendelkező cégcsoport KERTÉSZ SEGÉDMUNKÁS kollégát keres.

Feladatok: Fűnyírástól, ültetéstől a lombgyűjtésen át, a téli eseti jellegű síkosság mentesítésig.

Munkarend: Főállásos munkarend

Munkavégzés helye: Szeged

Előny:

  • kertészeti munkatapasztalat,
  • kertészeti gépkezelő tapasztalat,
  • „B” kategóriás jogosítvány

Extra munkakörülmények:

  • Kulturált munkaterület, mosdó, hűtött helyiség, hűtött ásványvíz, mikrohullámú sütő, meleg tea biztosítása, telephelyen öltöző és zuhanyzó, stb.;
  • Kiszámítható, egész évben folyamatos, bejelentett munka biztos hátterű cégnél;
  • Piacképes fizetés;
  • Fizetett, kivehető szabadság;
  • Vidéki dolgozóknak utazási támogatás;
  • Professzionális munka-és védőeszközök;
  • Korszerű gépek és eszközök biztosítása;
  • Túlóra lehetőség;
  • Korrekt elszámolás, pontos hóeleji kifizetés;
  • Munkatársi ajánlási bónusz.

Jelentkezés: Küldje el önéletrajzát a muszakimunka@mybridge.hu e-mail címre „Kertész segédmunkás Szeged” megjelöléssel.

Az adatok kitöltése után nyomja meg a jelentkezem gombot.
Amennyiben kérdése van, írjon nekünk

Maximális méret: 1,00 MB