MyBridge
MyBridge

Villanyszerelő

munkatársat keresünk

Azonosító: villanyszerelő Szeged

Leírás

Létesítményüzemeltetési piacon működő, közel 30 éves múlttal rendelkező cégcsoport építőipari kivitelező és karbantartó csapatába villanyszerelő kollégát keres. Kiszámítható, egész évben folyamatos, bejelentett munka biztos hátterű cégnél.

Feladatok: Kivitelezési és karbantartási munkákban való részvétel.

Munkarend: Főállásos munkarend, esetenként vidéki munkavégzés.

Munkavégzés helye: Szeged

Elvárás: Szakirányú végzettség és releváns tapasztalat.

Munkakörülmények:

Kulturált munkaterület, mosdó, hűtött helyiség, hűtött ásványvíz, mikrohullámú sütő, meleg tea biztosítása, telephelyen öltöző és zuhanyzó.
Munkaterületre a közlekedés céges autóval történik.

Amit kínálunk:

Piacképes fizetés,
fizetett, kivehető szabadság,
vidéki dolgozóknak utazási támogatás,
professzionális munka-és védőeszközök,
korszerű gépek és eszközök biztosítása,
túlóra lehetőség,
korrekt elszámolás, pontos hóeleji kifizetés,
munkatársi ajánlási bónusz.

Jelentkezés: Küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a muszakimunka@mybridge.hu email címre  vagy a "JELENTKEZEM" gomb megnyomása után töltse fel önéletrajzát.

Az adatok kitöltése után nyomja meg a jelentkezem gombot.
Amennyiben kérdése van, írjon nekünk

Maximális méret: 1,00 MB