MyBridge
MyBridge

6 órás takarító

munkatársat keresünk

Azonosító: II. kerület

Leírás

6 órás részmunkaidős takarító hölgyet keresünk

 II. kerületi irodánkba 6 órás ügyeletes takarító hölgyet keresünk, akár holnapi kezdéssel. Olyan takarító hölgyet keresünk, akinek kulturált, igényes megjelenése van, fiatalos, rendelkezik takarítói tapasztalattal.

Napi feladatok: közös helyiségek tisztán tartása (lépcsőház, konyha, recepció, mosdók).

Munkaidő: hétfőtől- péntekig 10:00-16:00.

Amit biztosítunk új kollégánk számára:

  • bejelentett állás,
  • havi nettó 150.000 Ft,
  • munkaruha és eszközök.

 Jelentkezni az állásra fényképes önéletrajzzal lehet  a takaritasmunka@mybridge.hu e-mail címen, megjegyzésbe írja, hogy "II. kerület" vagy telefonon a +3670-771-7882-es számon.

Az adatok kitöltése után nyomja meg a jelentkezem gombot.
Amennyiben kérdése van, írjon nekünk

Maximális méret: 1,00 MB