MyBridge
MyBridge

Együtt megtaláljuk
az új állásod.

Higiénikus

munkatársat keresünk

Azonosító: Szombathely - Higiénikus

Leírás

Létesítménygazdálkodási piacon 30 éves múlttal és országos portfólióval rendelkező, magyar tulajdonú megbízója számára új kollégát keres projektmunkára, megbízási szerződéssel, HIGIÉNIKUS pozícióba, szombathelyi egészségügyi intézménybe.

FŐBB FELADATOK:

  • A higiéniai terület jogszabályainak folyamatos figyelemmel kísérése;
  • Fertőzések stratégiai megelőzése;
  • Az előírt higiénés előírások betartásának ellenőrzése.
  • Szakmai higiénés oktatások megszervezése és megtartása a munkavállalóknak.
  • Kapcsolattartás.

ELVÁRÁSAINK:

  • Közegészségügyi és járványügyi felügyelői végzettség VAGY népegészségügyi ellenőri végzettség;
  • Szakterülethez kapcsolódó jogszabályok pontos ismerete;
  • Önállóság és kiváló problémamegoldó képesség;
  • Terhelhetőség és kiváló kommunikációs képesség;
  • Megbízhatóság és precizitás;
  • Felhasználói szintű számítógépkezelési ismeretek (MS Office).

ELŐNYT JELENT:

  • 2-4 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Szombathely

Amennyiben magadra ismersz, küldd el hozzánk a pályázatodat!

Az adatok kitöltése után nyomja meg a jelentkezem gombot.
Amennyiben kérdése van, írjon nekünk

Maximális méret: 1,00 MB