MyBridge
MyBridge

Együtt megtaláljuk
az új állásod.

Vízvezeték szerelő

munkatársat keresünk

Azonosító: Vízvezeték szerelő Szeged

Leírás

Vízvezeték szerelő kollégát keresünk azonnali kezdéssel Szegedre!

Főbb feladatok, munkák:

  • Kivitelezési és karbantartói feladatok
  • Egészségügyi és oktatási intézményekben történő munkavégzés
  • Elsősorban javítási és hibaelhárítási munkák

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Szakmunkás bizonyítvány
    • Minimum 3 év tapasztalat
    • Jól képzett, komoly és megbízható munkaerő
    • Pontos, precíz munkavégzés
    • Fizikai terhelhetőség
    • Önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Építőiparban szerzett tapasztalat
  • Karbantartói tevékenység ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem
    • Kulturált munkaterület (mosdók, öltözők, zuhanyzók, étkezési lehetőség)
    • Professzionális munka- és védőeszközök
    • Fizetett/ kivehető szabadság
    • Változatos feladatok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kattintson a "Jelentkezés" gombra és töltse fel fényképes szakmai önéletrajzát.

Az adatok kitöltése után nyomja meg a jelentkezem gombot.
Amennyiben kérdése van, írjon nekünk

Maximális méret: 1,00 MB