MyBridge
MyBridge

Együtt megtaláljuk
az új állásod.

Szerviztechnikus (Tűzjelző)

munkatársat keresünk

Azonosító: Szerviztechnikus

Leírás

Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérre Future cégcsoport megbízásából tűzjelzős szerviztechnikus munkatársat keresünk

Feladatok:

  • A beépített tűzjelző berendezések rendszeres és rendkívüli karbantartási feladatainak felelősségteljes ellátása, hibaelhárítás elvégzése, ideértve ezek előírás szerinti dokumentálását, elektronikusan és papír alapon is.
  • A hatályos Országon Tűzvédelmi Szabályzat, Tűzvédelmi Műszaki Irányelvek és a gyártó által előírt ellenőrzések és vizsgálatok elvégzése.
  • A beépített berendezések megfelelő működőképességének ellenőrzése: jelzések, riasztások, vezérlések ellenőrzése.
  • A karbantartáshoz használt munkaközi dokumentáció (tervek, listák, szövegek) frissítése, javítása, értelmezése.
  • Ezenkívül egyéb tűzvédelmi rendszerek, mint oltó berendezések, füstmentesítésben résztvevő rendszerek gyengeáramú vezérléseihez köthető javítási, ellenőrzési feladatai.
  • Betanulási időszak után ügyeleti feladatok ellátása
  • Esetenként éjszakai tűzvédelmi teszteken való részvétel

Amit várunk:

  • Pontos, egyértelmű megfogalmazással hibák és események leírása, továbbítása a felettesek irányába
  • Jó kommunikációs képesség
  • A csapat tagjaival és a felettesekkel való szoros együttműködés, információk megosztása
  • Hitelesség, őszinteség
  • Minőségi, körültekintő és lelkiismeretes munkavégzés
  • Szabálykövető magatartás
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete, a dokumentálások elvégzéséhez (internet, Excel, Word, PDF kezelés)
  • Rendszerszemlélet

Követelmény:

  • Elektronikai alapismeretek;
  • Elektroműszerész / szakirányú végzettség;
  • Építészeti és elektromos rajzokon való eligazodás
  • Műszaki leírások értelmezése
  • 3-5 éves elektronikai, karbantartói tapasztalat;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Erkölcsi bizonyítvány.

Amit kínálunk:

  • Jó munkahelyi légkör;
  • Negyedéves bónusz lehetősége;
  • Próbaidő után egyéb juttatások;
  • Hosszú távú, biztos munkahely;
  • Munkába járási támogatás;
  • Munkaeszközök és munkaruha;
  • Folyamatos szakmai továbbképzés és képzések támogatása.
  • Állandó munkaterület

Előnyt jelent:

  • Munkafolyamat irányítási képesség
  • Szervezői készség
  • Önállóság
  • Érdeklődés tűzvédelmi rendszerek iránt
  • Tűzvédelmi rendszerek karbantartásában szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: 18. kerület
Munkaidő: H-P, 7:00-15:30

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kattintson a "Jelentkezés" gombra és töltse fel fényképes önéletrajzát. Kérjük, fizetési igényét is jelöltje meg.

Az adatok kitöltése után nyomja meg a jelentkezem gombot.
Amennyiben kérdése van, írjon nekünk

Maximális méret: 1,00 MB