MyBridge
MyBridge

Együtt megtaláljuk
az új állásod.

Takarító

munkatársat keresünk

Azonosító: Dunaharaszti

Leírás

Nappalos takarítókat keresünk Dunaharasztiba!

Dunaharaszti gyárba hétfőtől péntekig délutános munkavégzésre takarító Kollégákat keresünk. Munkakezdés rugalmasan, megbeszélés szerint.

Olyan Kollégák jelentkezését várjuk, akik rendelkeznek minimum alapfokú iskolai végzettséggel, igényesek önmagukra és munkájukra és rendelkeznek tapasztalattal.

Feladatok: gyár és irodai területek tisztántartása

Jelentkezni önéletrajzzal a takaritasmunka@mybridge.hu e-mail címen lehet, „Dunaharaszti” megjelöléssel. Illetve érdeklődhetnek a +36 70 797 0918-as telefonszámon hétfőtől péntekig 9:00-16:00 óra között, szintén „Dunaharaszti” hivatkozással.

Az adatok kitöltése után nyomja meg a jelentkezem gombot.
Amennyiben kérdése van, írjon nekünk

Maximális méret: 1,00 MB