MyBridge
MyBridge

Együtt megtaláljuk
az új állásod.

Udvaros és gépes takarító

munkatársat keresünk

Azonosító: Dunaharaszti

Leírás

Udvaros és gépes takarítót keresünk Dunaharasztiba!

Dunaharaszti gyárba hétfőtől péntekig délelőttös munkavégzésre udvaros és gépes takarító Kollégákat keresünk.

Munkaidő: hétfőtől péntekig 06:00-14:00

Olyan Kollégák jelentkezését várjuk, akik rendelkeznek minimum alapfokú iskolai végzettséggel, igényesek önmagukra és munkájukra és rendelkeznek tapasztalattal.

Feladatok: gyár és irodai területek tisztántartása takarító géppel

Munkabér: nettó 300.000 Ft/hó + 30 Ft/km üzemanyag hozzájárulás

Jelentkezni önéletrajzzal a takaritasmunka@mybridge.hu e-mail címen lehet, „Dunaharaszti” megjelöléssel. Illetve érdeklődhetnek a 06 70 430 8588-as telefonszámon hétfőtől péntekig 9:00-16:00 óra között, szintén „Dunaharaszti” hivatkozással.

Az adatok kitöltése után nyomja meg a jelentkezem gombot.
Amennyiben kérdése van, írjon nekünk

Maximális méret: 1,00 MB