MyBridge
MyBridge

Együtt megtaláljuk
az új állásod.

Tetőszigetelő

munkatársat keresünk

Azonosító: Tetőszigetelő

Leírás

Tetőszigetelő munkatársat keresünk Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérre

Feladatok:

A Repülőtér területén található építmények tetőfelületeinek tervszerű ellenőrzése, karbantartása, szükség szerint javítása és dokumentálása.

Amit várunk

  • szakirányú végzettség
  • ezen a területen szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • tűzvédelmi szakvizsga
  • önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • erkölcsi bizonyítvány
  • számítógép felhasználói szintű ismeret
  • csapatszellem

Előny:

egyéb építőipari szakma ismerete, emelőgép kezelői vizsga megléte.

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő bérezés
  • jó munkahelyi légkör
  • hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye: BUD Nemzetközi Repülőtér

Munkaidő: H-Cs.: 7:00-15:10, P.: 7:00-14:20

Jelentkezés: kattintson a jelentkezés gombra és csatolja önéletrajzát!

Az adatok kitöltése után nyomja meg a jelentkezem gombot.
Amennyiben kérdése van, írjon nekünk

Maximális méret: 1,00 MB