MyBridge
MyBridge

Együtt megtaláljuk
az új állásod.

Vagyonőr

munkatársat keresünk

Azonosító: Múzeum

Leírás

Vagyonőrt keresünk Budapesten 24/48 órás műszakba!

Érvényes személy-és vagyonőri igazolvánnyal, tanúsítvánnyal rendelkező vagyonőr kollégákat keresünk, 24/48 órás pozícióba Budapesti Múzeumba, Augusztusi kezdéssel.

Feladatok

  • felügyeli a Múzeum kiállításait, a kiállítóterekben biztosítja a rend fenntartását, betartatja a látogatói szabályokat,
  • kezeli, és felügyeli a biztonságtechnikai eszközöket,
  • kulcsokat kezel,
  • járőrözési feladatokat lát el,
  • segítséget nyújt, útbaigazítja a múzeumi látogatókat,
  • az alkalomszerűen jelentkező rendezvényeken betartatja a rendezvényes szabályokat.

Elvárások

  • személy-és vagyonőri végzetség, tanúsítvány megléte,
  • teremőr munkakörben gyakorlati szakmai tapasztalat, vagy érdeklődés e terület iránt és szívesen beletanulna a teremőri munkába,
  • nagyfokú monotónia-tűrés, nyugodt, egyben megbízható és szabálykövető,
  • a látogatókkal, illetve kollégáival megtalálja a közös hangot, az együttműködést mindig szem előtt tartja,
  • munkarendjéből adódóan vállalja a hétvégén/munkaszüneti napon történő beosztást is,
  • nem okoz problémát a formaruha viselése.

Előnyt jelent

  • legalább alap szintű angol nyelvtudás
  • érdeklődés a kultúra és a művészet iránt

Munkavégzés helye:

  • Budapest Városligeti fasor

Amit kínálunk

  • legalább 1 hónappal előre tervezhető munkaidő-beosztás,
  • stabil és hosszú távú munkalehetőség,
  • kiszámítható bérezés és pótlékok fizetése,
  • azonnali munkakezdés lehetősége,
  • támogató szakmai háttér, rendszeres tájékoztató alkalmak,
  • többgenerációs munkahely,
  • kiemelt kulturális intézményben való munkavégzés, exkluzív munkakörnyezet,
  • a munkavégzés helye könnyen megközelíthető,
  • közigazgatási határon kívülről történő munkába járás támogatása (az irányadó jogszabályi mérték szerint),
  • szakmai képzések a feladatokról, kiállításokról.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed jelentkezz a vagyonormunka@mybridge.hu e-mail címen, "Múzeum" megjelöléssel.

Az adatok kitöltése után nyomja meg a jelentkezem gombot.
Amennyiben kérdése van, írjon nekünk

Maximális méret: 1,00 MB